Oyun Ara

Portakal Ruleti Oyunu

Portakal Ruleti Oyunu

Oyun Bilgileri

Portakal ruleti oyunu, flash oyunlarında sıkça oynanan eğlenceli oyunlardan bir tanesi Portakal ruleti oyununu sitemizden oynayabilirsiniz.

Rus ruleti tarzında olan portakal ruletinde aynı şekilde iki portakal kafalı karakter sırası ile kendi kafalarına nişan alarak sıkmaktadır. Silahın içerisinde bir adet mermi bulunmaktadır. Bu mermi kime denk gelirse o portakalın kafası tabiri caizse uçmaktadır.

Buradaki amaç ise, bizim yönettiğimiz portakal kafayı özgürlüğe kavuşturmaya çalışmaktadır. Özgür olmak isteyen portakal kafanın şansı tamamen bizim ellerimizde diyebiliriz. Flash oyunları arasında en eğlenceli oyunlardan bir tanesi olan portakal ruleti oyunu, silahı ister karıştırmadan direk alıp sıkabilirsiniz. İsterseniz de karıştırarak rakibin kazanma riskini azaltabilirsiniz. Şansınıza ve mantığınıza da bağlı olarak portakal kafayı kurtarabilir, karşı rakibinizi yenebilirsiniz.

Flash tabanlı rulet oyunları, internet dünyasında stres atmak için birebir oyunlardan bir tanesidir. Birçok flash tabanlı oyunlar internetten ücretsiz oynandığı için daha fazla talep görmektedir. Özellikle kaçak bahis sitelerinde oyunları oynamadan ve yatırım yapmadan önce kullanıcılar flash tabanlı oyun sunan sitelere girerek ücretsiz bir şekilde oyunları anlamaktadır. Bu hem avantaj sağlarken hem de oyunları anlamak için faydalı bir çözümdür.

Flash tabanlı oyunlar arasında özellikle kart oyunlarının yanı sıra rulet oyunları da tercih edilmektedir. Ancak paradan ziyade eğlenmek isteyenler ise portakal ruleti oyunu oynayarak işin eğlencesine bakmaktadır. Basit amaç olan kendi portakalını koruyarak rulet silahı ile karşı rakibini yenmeye çalışmaktır.